ScreenShade

ScreenShade dla Mac

Przyciemnij ekran

Naprawdę nie sądziłem, że można znaleźć coś lepszego niż narzędzie do jasności Apple, ale ScreenShade jest znacznie potężniejszy. Dzięki tej aplikacji możesz całkowicie przyciemnić ekran lub sprawić, że będzie on naprawdę jasny. Program jest... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Mocne ściemnianie

Wady

  • Jasność w Macu działa dobrze

Bardzo dobry
8

Naprawdę nie sądziłem, że można znaleźć coś lepszego niż narzędzie do jasności Apple, ale ScreenShade jest znacznie potężniejszy.

Dzięki tej aplikacji możesz całkowicie przyciemnić ekran lub sprawić, że będzie on naprawdę jasny.

Program jest dostępny z poziomu paska menu, a naciśnięcie "Przełącz ekran" dostosowuje jasność w zależności od poziomu oświetlenia w pomieszczeniu.

Naciśnij "Wykryj zewnętrzne monitory", aby je zresetować i uzyskać nowy poziom jasności. Nie byłem przekonany przez poziom światła, który wybrał ScreenShade, ponieważ przez większość czasu był zbyt ciemny, by działać poprawnie.

Najlepszym rozwiązaniem jest otwieranie preferencji i ustawianie jasności za pomocą małego suwaka. Zobaczysz, że możesz również wybrać, które obszary będą zacieniać.

ScreenShade działa również bardzo dobrze dzięki dwóm prostym skrótom: Opcja z plusem lub minusem w celu samodzielnego dostosowania.

Bardziej wydajne niż sterowanie jasnością w komputerze Mac, ScreenShade dobrze jest mieć w pobliżu, jeśli pracujesz w słabym oświetleniu.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

ScreenShade

Download

ScreenShade 1.3

Opinie użytkowników o ScreenShade

Sponsorowany×